• Aktuálne oznamy

• Vítame vás na stránke školského klubu, kde ponúkame pohľad do "zákulisia" práce. Na spoluprácu sa tešia p. vychovávateľky Mgr. Alexandra Kotulová, Mgr. Martina Horváthová, Renáta Hanáková.

Telefonický kontakt: 0951 712 780

Platný Výchovný program ŠKD  nájdete v časti dokumenty.

skolsky_poriadok_skd_01092021.pdf

Dodatok1_Skolsky_poriadok_SKD201516_ok_27112017.pdf

Ak zákonný zástupca odhlási dieťa z ŠKD na  dlhšiu dobu, minimálne jeden mesiac (ak je dieťa dlhodobo choré alebo nemôže dlhšie obdobie navštevovať ŠKD z iných závažných dôvodov, môže zákonný zástupca požiadať o prerušenie návštevy ŠKD. V takom prípade môže zákonný zástupca požiadať riaditeľa školy o odpustenie úhrady príspevku na daný mesiac/mesiace (potvrdenie od lekára, čestné vyhlásenie o iných závažných dôvodoch).

Zákonný zástupca má právo odhlásiť svoje dieťa z ŠKD. Jeho povinnosťou je túto skutočnosť ohlásiť vedeniu školy formou žiadosti o odhlásenie dieťaťa. Ukončenie dochádzky do ŠKD sa uskutoční vždy k 1. dňu nasledujúceho mesiaca po podaní žiadosti o odhlásenie.

Tu si môžete stiahnuť tlačivá na:
          a) odhlásenie dieťaťa  z ŠKD  - na celý zvyšok príslušného  škoského roku  skd_odhlasenie_dietata.pdf
          b) prerušenie dochádzky dieťaťa do ŠKD - na určité obdobie dlhšie ako 1 mesiac skd_prerusenie_dochadzky.pdf

Režim dňa školského klubu detí od 5. 9. 2023

Ranný klub detí:  1. - 4. ročník 6:00 - 7:00

Pobyt v školskom klube je v čase po skončení vyučovania do 16:00 podľa skupín:

1. skupina               1. - 2. ročník         11:15 - 16:00

2. skupina               3. - 4. ročník         11:15 - 16:00

a. Sprevádzajúca osoba nevstupuje do areálu školy, iba keď si príde vyzdvihnúť dieťa z ŠKD, vtedy môže sprevádzajúca osoba

prísť k vstupu do budovy školy a telefonicky požiadať o vyzdvihnutie dieťaťa.Telefónne číslo je zverejnené na stránke ŠKD.

b. Dieťa navštevujúce ŠKD môže prísť do školy aj odísť zo školy samostatne, no je nutné, aby v žiackej knižke bola informácia

o tom, v akom čase môže po ukončení vyučovania odísť, podpísaná zákonným zástupcom.

c. V prípade priaznivého počasia trávia žiaci čas vonku v areáli školy, pričom sú jednotlivé skupiny žiakov na presne vymedzenom  priestranstve, aby nedochádzalo k miešaniu skupín.

d. Vychovávateľka pripraví pomôcky, námety na činnosť v ŠKD ( tematické dni, súťaže, športové hry,...)

e. Vychovávateľka zabezpečí p.p. dezinfekciu pomôcok, hračiek, fitnes strojov, oddychových zón  v exteriéri školy.

f. Činnosť jednotlivých skupín ŠKD bude prebiehať:

• v samostatnej triede pre ŠKD
          • vo vyhradenom  priestore exteriéru školy
          • na tematických vychádzkach mimo rizikových priestranstiev (obecné preliezky, ihrisko obce,...).